Zadzwoń! tel. 607 100 383

Łodzie

Głównym zadaniem mojej firmy jest produkcja łodzi, przede wszystkim łodzie wędkarskie drewniane oraz wysokiej jakości łodzie z laminatu.

Budowa łodzi przebiega z największą dbałością o szczegóły. Wszystko według indywidualnych potrzeb Klienta. Miłośnicy wędkowania wiedzą, że budowa łódki wymaga dużego zaangażowania i umiejętności. Mogę zagwarantować, że budowa łodzi drewnianych jest na najwyższym poziomie. Produkuję też wysokiej jakości łódki z laminatu. Łodzie drewniane budowa ich wymaga przede wszystkim zdolności manualnych, które posiadam. Specjalizuję się również w wszelkiego rodzaju remontach i naprawach. Przygotowanie łodzi do sezonu wymaga profesjonalnego przeglądu. Remont łodzi z laminatu czy naprawa łodzi z włókna szklanego to zadanie, które warto powierzyć profesjonaliście.

Remont łódki po sezonie jest równie konieczny, jak przygotowanie do sezonu. Budowa łodzi drewnianej oraz remont łodzi przebiegają w stałym kontakcie z Klientem, dlatego efekt końcowy z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Jasny brąz - łódka wędkarska Przód łodzi Łódź wędkarska podczas naprawy - widok od spodu Zielona łódź wędkarska, widok od przodu Zielona łódź wędkarska - zbliżenie Biała łódź wędkarska widok na wnętrze Łódź wędkarska na przyczepce transportowej Biała łódź wędkarska widok od tyłu Zbliżenie na wiosło


DOBRYSZKUTNIK.pl
ul. Krucza 15, 86-300
Grudziądz, woj. Kujawsko-Pomorskie
Tel: 607 100 383
Email: biuro@dobryszkutnik.pl